Audio „Leśna Szkoła”

Data 2010-07-08 10:00:00 | Temat: Ostatnio dodane

Traktując jak najpoważniej Wasze głosy aby nagrać „Leśną szkołą” w wersji „Audio”, tak abyście drogie mamy, ojcowie i dziadkowie mogli je odtwarzać swoim dzieciom i wnukom informuję, że właśnie dokonaliśmy takiego nagrania. Zrealizowaliśmy je w studio „Piątka” Janusza Piątkowskiego w Mosinie.
Swojego cennego głosu do tego zadania użyczył nam pan Grzegorz Wocial. Urodzony w 1968 roku w Zielonej Górze, od najmłodszych lat związany z recytacją i amatorskim ruchem teatralnym głównie poprzez Teatr Forum 80. Członek założyciel zielonogórskiej grupy Die Huelle. W latach 90-tych współpracownik zielonogórskiego Radia Zachód, gdzie czytał między innymi wiersze w audycji Radiowa Książka Poetycka. Przez wiele lat lektor reklam radiowych i telewizyjnych. W 2005 roku przenosi się do Szczecina, a od kwietnia tego roku pracuje w Poznaniu.
Jestem przekonany, że Wasze pociechy, słuchając wierszy o zwierzątkach przeniosą się wraz z wami w piękny, beztroski świat, poznając przy tym zwierzęta leśne, które zawsze są wesołe i mogą zaskakiwać niecodziennymi zachowaniami.
Zapraszam do posłuchania
Andrzej Silski


Ten artykuł pochodzi z Andrzej Silski - oficjalna strona autora
http://www.andrzejsilski.pl

Link do tej wiadomo¶ci to:
http://www.andrzejsilski.pl/modules/news/article.php?storyid=10